Sonnet Technology Presto Solo SFP+ 1x Ethernet 10Gbit port PCIe Karta , Thunderbolt kompatibilní

Sonnet Technology Presto Solo SFP+ 1x Ethernet 10Gbit port PCIe Karta , Thunderbolt kompatibilní
 
Výrobce
Sonet Tech
Kód
ST-G10E-1X-E6
Part No.
ST-G10E-1X-E6
Dostupnost
Dostupnost na pobočkách
Vaše cena bez DPH
4 881 Kč
Recyklační poplatek
5.20 Kč , DPH:  21%  (Všechna doposud nezařazená IT zařízení od 1 kg do)
Vaše cena  s RP*
4 886 Kč
DPH
21%
Vaše cena s DPH
5 912 Kč
Záruka spotřebitel
24 Měsíce
Záruka ostatní
24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x

    Podrobnosti o produktu

    Sonnet Technology PrestoSolo SFP+ 1x Ethernet 10Gbe port PCIe Karta , Thunderbolt kompatibilní . SFP+ transcivever není součástí dodávky

     

    Klíčové vlastnosti

    • adds 10GbE Connectivity to Mac Pro Towers, Windows PCs, or Linux Servers: Powerfully simple
    way to add high-performance 10GbE connectivity via optical cable to your computer with PCIe slots

    • cost-effective: Includes 10GBASE-SR (short-range) SFP+ transceiver and supports connection
    up to 300 meters to 10GbE infrastructure via LC multi-mode fiber optic cable (sold separately)

    • easy setup: Configure using your computer’s operating system network device configuration tools

    • optimized for Thunderbolt™: Ideal for use in Sonnet’s Echo™ Express and xMac™ Thunderbolt-
    to-PCIe card expansion systems

    Computer Compatibility
    Mac Pro® (Mid 2010 or newer) also the new Mac Pro 7.1 2019, PC desktop, or server with full-height or low-profile PCIe slots

    OS Compatibility

    • macOS® 10.13.6+
    • macOS Catalina compatible
    • Windows® 10, 8, 7; Server 2016, 2012
    • Linux®


    Kompatibilní s expanzním Thunderbolt šasi pro PCIe karty

    Obsah balení :

    Sonnet Technology PCIe karta

     

     


    Produkt manažer:

    ing. Miloš Bártů, 

    Poslat info

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Facebook Diskuse

     

    K provozování našeho webu www.maczone.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...