Vyhledávání v produktechKoronavirus a nouzový stav - jsme stále v provozu ! Doprava ze servisu zdarma .

16.03.2020 - Hardware

Otevřeno od 9.00 do 17.00 po-pá                                                   Zavedli jsme mnoho preventivních opatření a nových výhod pro současnou situaci.
Veškeré objednácvky po ČR nad 3000 CZK mají dopravu zdarma .
Zaslání opravených počítačů a telefonů je od 16.3.2020 zdarma , vyzvednutí u Vás lze dohodnout. Dočasně jsme ukončili možnost osobního odběru - chráníme Vás i nás , vše posíláme přes PPL nebo kurýry. Zavedli jsme desinfekci prostor i zboží , v obou směrech , s minimálním časovým odstupem 24 hodin .

V souvislosti s vládním nařízením a jako aditivní ochrana nakupujících i prodávajících zavádíme od 16.3.2020 ukončení veškerých osobních odběrů zboží z eshopu a s tím související přijímání plateb v hotovosti , a to do odvolání. Na www.maczone.cz se převážně prodávají jen povolené výrobky a zboží Vám rádi doručíme po celé České republice pomocí spedičních nebo kurýrních služeb . Pro urychlení Vašeho nákupu a Váš větší komfort Vás prosíme upřednostňovat nákupy přes eshop a elektronickou komunikaci viz níže:a) přes e-shop www.maczone.cz

b) mail :  sales(at)cables.cz

c) telefony  257310290, 257310289 - firemní fixní , 724 805 539 ( Robert Sládek ) a 602 468 196 ( Miloš Bártů )

d) Skype - robert_17846 ( Robert Sládek ) a mib_cables ( Miloš Bártů ) Limity na dopravu zdarma jsme snížili na 3000 CZK jak pro dealerské, tak pro koncové odběry.


Příjem servisu je možný zasláním přepravní službou nebo v nejnutnějších případech předáním do místa , určeného a odsouhlaseného  servisem MacZone.CZ ( pro stálé dealery) .Služba zaslání opraveného zboží ze servisu - logistické náklady - jsou pro zákazníky v ČR zdarma. Vyzvednutí do servisu pomocí PPL lze dohodnout individuálně . Prosíme , pro zaslání do servisu použijte společnosti PPL , DPD a nebo  prověřenou kurýrní službu, dodržující elementární hygienická pravidla a postupy . Nezasílejte nám prosím servis Českou poštou , která nedoručuje přímo na adresu , takové zásilky nebudeme bohužel z bezpečnostních důvodů vůbec vyzvedávat .


Kvůli omezení přepravce pro Slovensko ( PPL ) není možné dodávat zboží na dobírku - pouze předplatba na proforma fakturu nebo pro zákazníky s odsouhlasenou splatností - na fakturu .


Děkujeme za pochopení  , společně to zvládneme !
[Další informace]
[Návrat na titulní stránku]